Sobrado Com 03 Quartos, Prox Aduana Da Argentina
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Σπα & Ευεξία Μασάζ |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Sobrado Com 03 Quartos, Prox Aduana Da Argentina Φοζ ντο Ιγκουασού με 3 υπνοδωμάτια απέχει σχεδόν 3 χλμ. από τη Γέφυρα Tancredo Neves και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.
Το Υδάτινο Πάρκο Acquamania βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο, ενώ ο Κήπος με Κολίμπρια είναι σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.
Η βίλα Sobrado Com 03 Quartos, Prox Aduana Da Argentina διαθέτει μπαλκόνι και μικρή κουζίνα, παρέχει στους επισκέπτες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό, καθώς και έχει διάφορα στοιχεία εσωτερικού χώρου. Αυτό το κατάλυμα έχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Υπάρχει μικρή κουζίνα με βασικές παροχές, όπως ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ιταλική κουζίνα στο Mister Pizza, που είναι σε απόσταση περίπου 500 μέτρων. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στη βίλα με 2 μπάνια από το αεροδρόμιο Καταρράκτες Ιγκουάσου σε 15 λεπτά με αυτοκίνητο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Espaço das Américas2,3 χλμ.
- Casino Cafe Central2595 χλμ.
- Μνημείο Τριών Συνόρων2,2 χλμ.
- Duty Free Shop Puerto Iguazu2,2 χλμ.
- Punto Iguazu Shopping2351 χλμ.
- Supermarket Route 12 SRL2183 χλμ.
- Casino de Suboficiales y Gendarmes2643 χλμ.
- Εμπορικό Κέντρο Mercosul4,9 χλμ.
- Supermarket EOS 12457 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Μόνο για ενήλικες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Μασάζ
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η βίλα Sobrado Com 03 Quartos, Prox Aduana Da Argentina;
Οι πελάτες της η βίλα Sobrado Com 03 Quartos, Prox Aduana Da Argentina μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Καταρράκτες Ιγκουάσου από η βίλα Sobrado Com 03 Quartos, Prox Aduana Da Argentina;
Η βίλα Sobrado Com 03 Quartos, Prox Aduana Da Argentina απέχει 5 χλμ. από το Καταρράκτες Ιγκουάσου. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Sobrado Com 03 Quartos, Prox Aduana Da Argentina;
Οι τιμές σε η βίλα Sobrado Com 03 Quartos, Prox Aduana Da Argentina κυμαίνονται από 51$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η βίλα Sobrado Com 03 Quartos, Prox Aduana Da Argentina;
Οι πελάτες της η βίλα Sobrado Com 03 Quartos, Prox Aduana Da Argentina είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.